Yönetim Ekibimiz

YÖNETİM EKİBİMİZ

Okullar Koordinatörü Biriz KUTOĞLU birizk@kultur.k12.tr
Ulusal Sınavlara Hazırlık Koordinatörü Naci HALICI nacih@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ FEN LİSESİ YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü Selin TATAROĞLU selint@kultur.k12.tr
9.10.Sınıflar Müdür Yardımcısı Selin HAZAL DEMİRCİ selinhd@kultur.k12.tr
11.12.Sınıflar Müdür Yardımcısı Didem AYCİL SÜRER didemas@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ANADOLU LİSESİ YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü Özgür ÖZMERAL ozgur.ozmeral@kultur.k12.tr
Hazırlık,9,10. Sınıflar Müdür Yardımcısı Esra ERSOY ÖZDEMİR esrae@kultur.k12.tr

11-12. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Cenk ÖGRÜ

cenko@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ORTAOKUL YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Yavuz KARA

yavuzk@kultur.k12.tr

5,6. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Gülşah ULUTAŞ

gulsahu@kultur.k12.tr

5,6. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Gülçin DEMİRTAŞ

gulcind@kultur.k12.tr

7,8. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Didem SELAMET

didems@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ İLKOKUL YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Olcay GÜVENÇ

olcayg@kultur.k12.tr

1,2.Sınıflar Müdür Yardımcısı

Simge GÜNDOĞAN

simgeg@kultur.k12.tr

1,2.Sınıflar Müdür Yardımcısı

Firdevs Özgül ER

ozgule@kultur.k12.tr

3,4.Sınıflar Müdür Yardımcısı

Özgür GEDİK

ozgurg@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ATAKÖY ANAOKUL YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Elçin ÖZKAN

elcino@kultur.k12.tr