Spor

 

8 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Bakırköy Tenis şampiyonasında öğrencimiz Melisa Elif Nazlı KESKİN Bakırköy Genç Erkek ​branşında ilçe 3.cüsü  olmuştur.

8 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Bakırköy Tenis şampiyonasında öğrencimiz Melisa Elif Nazlı KESKİN Bakırköy Genç Bayan ​branşında ilçe 2.cisi  olmuştur.

8 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Bakırköy Tenis şampiyonasında öğrencimiz Melisa ESMERAY Bakırköy Genç Bayan ​branşında ilçe şampiyonu  olmuştur.

2 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Bakırköy yüzme şampiyonasında öğrencimiz Bengisu BOZDAĞ 100 metre Çift Palet ​branşında Bakırköy 2.cisi olmuştur.

2 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Bakırköy yüzme şampiyonasında öğrencimiz Bengisu BOZDAĞ 50 metre Çift Palet ​branşında Bakırköy 2.cisi olmuştur.

24 Mart 2017 tarihinde düzenlenen İstanbul Açık Saha Atletizm şampiyonasında öğrencimiz Onur ÇEPNİ 110 metre Engelli branşında  ​istanbul 2.cisi olmuştur.

24 Mart 2017 tarihinde düzenlenen İstanbul Açık Saha Atletizm şampiyonasında öğrencimiz Onur ÇEPNİ Gülle Atma branşın da istanbul 1.cisi olmuştur.

27-28 Şubat 2017 tarihileri arasında düzenlenen Bakırköy Masa Tenisi Şampiyonasında  okulumuz  Bakırköy şampiyonu olmuştur.

20-21 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Satranç Takım Şampiyonasında okulumuz İstanbul Takım 2.cisi olmuştur.

 5 Ocak 2017 tarihinde düzenlenen İstanbul Atletizm ŞampiyonasıGülle Atma branşında öğrencimiz Onur ÇEPNİ  İstanbul 2.si olmuştur.

11-18.07.2016 tarihinde bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Dünya Liseler arası GYMNASİDA(Olimpiyat)şampiyonasına katıldı. Engin Batuhan MENKÜER Dünya 2.si olmuştur

05.04.2016 tarihinde, Genç Kız Masa Tenisi Takımımız Bakırköy İlçe turnuvasında 12 okul arasından Bakırköy 2.si olmuştur.

05.04.2016 tarihinde, Genç Erkek Masa Tenisi Takımımız Bakırköy İlçe turnuvasında 18 okul arasından Bakırköy Şampiyonu olmuştur.

Türkiye Satranç Turnuvasında öğrencimiz Sinem Çağla GÜNDOĞAN Türkiye Şampiyonu olmuştur.

31.03.2016-03.04.2016 tarihleri arasında yapılan Marmara Bölgesi Grup Şampiyonasında Sinem Çağla GÜNDOĞAN Bölge Şampiyonu oldu.

23.03.2016 tarihinde Mersinde yapılan Türkiye Eskrim Genç Erkek Flöre branşında Engin Batuhan MENKÜER Türkiye Şampiyonu olmuştur.

05.01.2016 tarihinde düzenlenen İstanbul liseler arası Eskrim Genç Erkek Flöre branşında Kültür Fen Lisesi Öğrencimiz Engin Batuhan MENKÜER İstanbul Şampiyonu olmuştur.

08.01.2016 Tarihinde Genç Erkek Basketbol Takımımız İlçe Turnuvasında 2.olmuştur.

Yüzme şampiyonasında Bengisu BOZDAĞ 50 Metre serbest ilçe şampiyonu olmuştur

23-25.12.2015 tarihleri arasında İstanbul Liseler arası yapılan şampiyonada Kültür Fen Lisesi Öğrencilerimizden Sinem Çağla GÜNDOĞAN İstanbul 2.cisi Burak KORALTAN  İstanbul 6.sı olmuştur. Öğrencilerimiz Marmara Bölge Şampiyonasına Katılmaya hak kazandılar. 

Genç Kız Voleybol Takımımız Bakırköy İlçe Turnuvasında 24 okul arasında Bakırköy 2.si olmuştur.

15.10.2015 tarihinde Genç Kız Voleybol Takımımız İstanbul İl müsabakalarında 165 okul arasında ilk 16 takım arasına kalmıştır.

27 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen İstanbul Liseler Arası Atletizm Şampiyonasında okulumuz öğencisi Canber AKGÜN Yüksek Atlama branşında 1.70 metre atlayarak İstanbul  4. olmuştur.

 27 Mart 2014 tarihinde Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesinde Bakırköy İlçesinin düzenlemiş olduğu İlçe Voleybol Müsabakasında Genç Kız Voleybol takımımız Özel Florya Final Anadolu Lisesini 2-1 yenerek 1 üst tura geçmeye hak kazanmıştır

07-09 Ocak 2014 tarihlerinde Kocaeli’nde düzenlenen Liseler arası Eskrim TÜRKİYE Şampiyonasında Kültür Fen Lisesi Öğrencimiz Engin Batuhan MENKÜER Eskrim Flüre  Branşında  TÜRKİYE Şampiyonu olmuştur.

2013-2014 öğretim yılı Bakırköy İlçesi Liselerarası Basketbol şampiyonasında okulumuz Basketbol takımı  ilk dört takım arasına girerek yarı final maçlarını oynamaya hak kazanmıştır.

Okulumuzun her sene geleneksel olarak düzenlediği Liseler Arası 15.Bireysel Takım Satranç Turnuvası 05-06 Nisan 2014 tarihleri arasında 56 Okul ve 201 oyuncunun katılımıyla gerçekleşmiştir. Turnuva sonucuna göre Ferdi sıralamada; okulumuz öğrencisi Cem GÜNDOĞAN 2.olmuştur.