AdmInIstratIon

YÖNETİM EKİBİMİZ

Okullar Koordinatörü Biriz KUTOĞLU birizk@kultur.k12.tr
Ulusal Sınavlara Hazırlık Ortaokul Koordinatörü Tülay AKDEMİR tulaya@kultur.k12.tr
Ulusal Sınavlara Hazırlık Lise Koordinatörü Naci HALICI nacih@kultur.k12.tr
Uluslararası Programlar & İngilizce Eğitim Direktörü Angela MATHESON amatheson@kultur.k12.tr
Eğitim ve Ar-Ge Yöneticisi  Gülin YAVUZ guliny@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ FEN LİSESİ YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü Selin TATAROĞLU selint@kultur.k12.tr
9.10.Sınıflar Müdür Yardımcısı Selin HAZAL DEMİRCİ selinhd@kultur.k12.tr
11.12.Sınıflar Müdür Yardımcısı Didem AYCİL SÜRER didemas@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ANADOLU LİSESİ YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü Özgür ÖZMERAL ozgur.ozmeral@kultur.k12.tr
Müdür Yardımcısı Esra ERSOY ÖZDEMİR esrae@kultur.k12.tr

Müdür Yardımcısı

Nurten KILIÇ

nurtenk@kultur.k12.tr

Müdür Yardımcısı

Hakan GÜVEN

hakang@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ORTAOKUL YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Kıymet ALTUNSOY

kiymeta@kultur.k12.tr

5. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Gülçin DEMİRTAŞ

gulcind@kultur.k12.tr

6. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Keziban ALTINOK

kezibana@kultur.k12.tr

7. Sınıflar Müdür Yardımcısı

İlkim ER

ilkime@kultur.k12.tr

8. Sınıflar Müdür Yardımcısı

Filiz YEMENİCİOĞLU

filizy@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ İLKOKUL YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Olcay GÜVENÇ

olcayg@kultur.k12.tr

Müdür Yardımcısı

Ayşe Gül KEMALOĞLU

aysegulk@kultur.k12.tr

Müdür Yardımcısı

Emel TUNÇ SARGIN

emels@kultur.k12.tr

Müdür Yardımcısı

Özgür GEDİK

ozgurg@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ATAKÖY ANAOKULU YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Elçin ÖZKAN

elcino@kultur.k12.tr