AdmInIstratIon

YÖNETİM EKİBİMİZ

Okullar Koordinatörü Biriz KUTOĞLU birizk@kultur.k12.tr
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi Başkanı Özgür Eyüboğlu DOĞAN ozgurd@kultur.k12.tr
Uluslararası Programlar & İngilizce Eğitim Direktörü Angela MATHESON amatheson@kultur.k12.tr
Eğitim ve Ar-Ge Yöneticisi  Gülin YAVUZ guliny@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ANADOLU VE FEN LİSESİ YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Özlem AKARSU ozlema@kultur.k12.tr

Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı

Cüneyt  METE cuneytm@kultur.k12.tr  

Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı

Yasemin AKMAN yasemina@kultur.k12.tr
Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Meryem YILDIRIM ŞEKER meryems@kultur.k12.tr

Fen Lisesi Müdür Yardımcısı

Erdi DOĞAN erdid@kultur.k12.tr
 

KÜLTÜR KOLEJİ İLKOKUL VE ORTAOKUL YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Olcay GÜVENÇ

olcayg@kultur.k12.tr

İlkokul Müdür Yardımcısı

Ayşe Gül KEMALOĞLU aysegulk@kultur.k12.tr

İlkokul Müdür Yardımcısı

Emel TUNÇ SARGIN emels@kultur.k12.tr

İlkokul Müdür Yardımcısı

Özgür GEDİK ozgurg@kultur.k12.tr

Ortaokul Müdür Yardımcısı

Gülçin DEMİRTAŞ

gulcind@kultur.k12.tr

KÜLTÜR KOLEJİ ATAKÖY ANAOKULU YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Özlem AZARGÜN

azarguno@kultur.k12.tr